Microchip توسط Atmel خرید

ادامه پیدا خواهد کرد؟ Microchip توسط Atmel آیا تولید محصولات

بعد از اینکه شرکت Microchip شرکت Atmel رو با قیمت حدود 3.6 میلیارد دلار خرید، برای طرفداران محصولات Atmel به ویژه میکروکنترلر محبوب AVR نگرانی های پیش اومد که آیا همه زمانی که صرف یادگیری کار با این وسایل کردند بی فایده س و باید برن سراغ یادگیری محصولات جدید یا اینکه تولید محصولات Atmel ادامه پیدا می کنه؟
مدیران شرکت Microchip نامه ای خطاب به مصرف کنندگان منتشر کردند و در اون به طور کلی سیاست شرکت رو در قبال محصولات و مشتریها شرح دادند که می تونید ترجمه این نامه رو در زیر مطالعه کنید.

microchip atmel

Atmel به مشتریان در خصوص تملک Microchip نامه مدیران

به مشتریان گرانقدرمان:

مالکیت Atmel توسط Microchip در حال حاضر از لحاظ مالی رسما به پایان رسیده است. ما اکنون در حال یکپارچه سازی دو تیم عملیاتی هستیم. ما برای امکاناتی که این ترکیب برای مشتریانمان به همراه می آورد هیجان زده ایم. پیشنهاد بسط یافته میکروکنترلر ما بهترین همه معماریها را به شما ارایه می دهد. ترکیبهای وایرلس ارایه شده یکی از کامل ترین و راضی کننده ترین تلفیقات محصولات صنعت ما است. با خانواده گسترده تر از همیشه محصولات آنالوگ ما ، Microchip جدید آماده است تا در زمینه همه نیازهای آنالوگ شما با هزاران محصول جدید خدمت رسانی کند.

در حالی که ما راهمان را در طول سفر تبدیل شدن به نهادی واحد هموار می کنیم، از شما می خواهیم که به ارتباطات، کانالها، وبسایت ها، ابزارها و تیمهای پشتیبانی امروزتان همچنان اتکا کنید. تیم Atmel و تیم Microchip هر دو اینجا هستند که همچون دهه های گذشته پاسخگوی کلیه نیازهایتان باشند. در ماه های پیشرو ما بر روی ترکیب و به حداکثر رساندن پشتیبانی از شما ، مشتریانمان، کار می کنیم و با پیشرفت این بهسازیها به سرعت شما را مطلع خواهیم کرد.

ما می دانیم ثبات و رشد در ساخت، یکی از ملاحظات مهم از جانب یک پایگاه تامین به شمار می رود، و این یکی از عناصر کلیدی Microchip است که به خوبی در طول عمر بیش از 25 ساله اش به آن عمل نموده است. ما در این یکپارچه سازی نیز به این تفکر ارج می نهیم. ما همچنین دریافتیم که پایان یافتن عمر بعضی محصولات یکی از نگرانی های موجود در هر انتقال مالکیتی، از جمله این مورد به شمار می رود. Microchip رویه و سابقه پایان ندادن به تولید محصولات را دارد و ما مصمم هستیم که ارایه نمونه های کامل هر دو شرکت را ادامه دهیم.

ما هیجان زده ایم که سطح ارتقا یافته ای از فناوری، محصولات و به ویژه خدمات را به پایگاه مشتریانمان بیاوریم که بهای بیشتری به شما و مشتریانتان داده باشیم.

با احترام

استیو سانگهی – ریاست هیات مدیره، مدیر عامل
گانش مورتی – مدیر عملیاتیkarakit