معرفی وبسایت مجتمع الکترونیک ایران میکرو

در ادامه معرفی سایت های مرتبط با برق و الکترونیک در کاراکیت، می خواهیم فروشگاه اینترنتی مجتمع الکترونیک ایران میکرو را مورد بررسی قرار دهیم.

اما قبل از هر چیز باید بگوییم که این فروشگاه ارتباطی به وب سایت Iranmicro.ir ندارد و آدرس آن به صورت Iran-micro.com نوشته می شود.

Iran-micro logo


این فروشگاه اینترنتی یکی از کامل ترین مجموعه های محصولات الکترونیکی را دارا می باشد که از مقاومت ها و خازن های با مقادیر مختلف تا ابزارهای اندازه گیری متنوع مانند فلومتر را شامل می شود. همین امر باعث شده که مشتریان بتوانند همه محصولات مورد نیازشان را از همین سایت خریداری نمایند و بین فروشگاه های اینترنتی سرگردان نشوند و مجبور نباشند فهرست خریدشان را چند قسمت کنند و از فروشگاه های مختلف خرید نمایند.

ظاهر سایت به نحوی طراحی شده که در عین سادگی، بتواند مشتریان را بدون دردسر به سمت محصولات مورد علاقه راهنمایی کند. همچنین سرعت بارگزاری صفحات بسیار خوب بوده و منوی افقی چسبان بالای صفحه در جستجوی راحت تر کالای مورد نیاز کمک زیادی می کند و می توان گفت که در مجموع مشتریان هنگام استفاده از این وب سایت تجربه کاربری خوشایندی خواهند داشت.

Iran-micro shop

این وب سایت بر خلاف سایر رقبا از انجمن های گفتگو بهره نمی برد، اما مرکز دانلود آن مقالات، مجلات و کتابهای مختلفی را به زبان های فارسی و انگلیسی در زمینه های گوناگون مرتبط با برق، به صورت رایگان بدر اختیار اعضا قرار می دهد.

قیمت کالاهای موجود در این فروشگاه منصفانه بوده و در صورت خرید هر کالا در تعداد بیش از سطح تعیین شده، شامل تخفیف می شود. نماد اعتماد الکترونیکی نیز روی صفحات سایت قابل رویت است که باعث آسودگی خیال مشتریان می گردد.

رتبه فروشگاه مجتمع الکترونیک ایران میکرو در وب سایت Alexa در زمان نوشته شدن این مطلب 2519 در ایران می باشد که نشان از محبوبیت این فروشگاه در بین مشتریان دارد.

karakit