roboeq معرفی وبسایت

پیش از این دو وبسایت ECA و Iranmicro توسط کاراکیت بررسی و معرفی شدند. این بار قصد داریم یکی دیگر از فروشگاه های آنلاین ایرانی را که در بازار برق و الکترونیک فعالیت دارد معرفی کنیم.

فروشگاه آنلاین roboeq.ir یکی دیگر از وبسایت هایی است که اقدام به فروش کالاهای الکترونیکی مانند قطعات، ماژول ها، بردهای آموزشی و تجهیزات مرتبط با برق و الکترونیک می نماید.

اما این فروشگاه بر خلاف دو نمونه قبل در حیطه تولید فعالیتی ندارد، بلکه در کنار انبوه کالاهای الکترونیکی، بعضی از اقلام تولید داخل را نیز به عنوان واسطه به فروش می رساند.

roboeq


این فروشگاه که دفتر مرکزی آن در اصفهان واقع شده است، چند سالی است که به بازار پرینترهای۳ بعدی نیزنیم نگاهی دارد و تجهیزات این شاخه را نیز ارایه می کند.

انجمن Roboeq مانند ECA و iranmicro فعال نیست و معمولا به عنوان مرجعی برای پاسخ به سوالات الکترونيکي شناخته نمی شود که این مطلب را می توان از تعداد موضوعات و ارسالهای این تالار گفتگو دریافت.

اما توضیحات مفید درباره هر کالا و ارایه دیتاشیت برای بسیاری از قطعات تجربه خرید دلپذیری را براي مشتریان رقم می زند. همچنین قیمتهای مناسب سایت علت دیگری است که باعث می شود مشتریان، فروشگاه Roboeq را در کنار سایر رقبا به عنوان یکی از گزینه های مناسب در نظر داشته باشند.

در پایان برای اثبات موفقیت Roboeq کافی است عنوان کنیم که رتبه این سایت در Alexa در زمان نوشته شدن این مطلب ۱۵۵۷ است که خود نشان مي دهد یک فروشگاه آنلاین می تواند با استفاده از استراتژی های مناسب، از بازیگران قدر این عرصه باشد.

karakit